На Донеччині офіцера підозрюють у розтраті на ремонті техніки ЗСУ

Офіцера однієї з військових частин на Донеччині підозрюють у збитках на ремонті техніки у 650 тисяч гривень. За даними слідства чоловік підписав акти щодо ремонту авто, які не були виконані.
Про це повідомляється на сайті Державної служби розслідувань.
Військова частина уклала договори на поточний ремонт шести транспортних засобів. Посадовець, який відповідав за військову техніку та озброєння, підписав акти виконаних робіт, що стали підставою для оплати послуг підрядника
За даними ДБР, по факту автомобілі не було відремонтовані та весь час знаходились у підрозділі. Підприємець не виконавши жодних робіт отримав 650 тисяч гривень
Офіцеру повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) та ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем). Йому загрожує покарання до 6 років позбавлення волі. Триває перевірка інших посадовців військової частини.
У відомстві додали, що завдані збитки були повністю відшкодовані.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ВАКС арештував майно віцепрем’єра Кулеби.



