На Миколаївщині директора КП підозрюють у збитках на 1,2 млн грн

У Галицинівській громаді Миколаївського району директору КП повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем. За даними слідства, посадовець купив нежитлову будівлю за завищеною ціною без належної оцінки. Сума збитків становить понад 1,2 мільйона гривень.
Про це 24 червня повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області.
За даними слідства, під час купівлі нежитлової будівлі 55-річний директор комунального підприємства не організував незалежної оцінки майна та підписав договір купівлі-продажу без визначення реальної вартості об’єкта.
Згідно з висновками експертиз, своїми незаконними діями посадовець завдав підприємству збитків на понад 1,2 мільйона гривень
Посадовцю повідомили про підозру в "Зловживанні владою або службовим становищем". Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.
Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу, додали в поліції.
Раніше ми повідомляли, що на Закарпатті лікарів підозрюють у схемі з виплатами НСЗУ.



